Аку.дупчалка/одвртувач 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

10,999.00 ден 12,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија/Ah
Механички брзини2
Максимален вртежен момент60Nm
Број на вртежи2000rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетон13mm
Макс. дупчење во дрво38mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава1.5-13mm
ТежинаKg
Тежина со батерија1,62Kg
Должина181mm
Висина218mm
Ширина67mm

Може да ве интересира…