Аку. дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,899 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија1.5Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент60Nm
Број на вртежи2000rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетонmm
Макс. дупчење во дрво38mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава13mm
ТежинаKg
Тежина со батерија1.84Kg
Должина190mm
Висина236mm
Ширина80mm
SKU: DCD780C2-QW Категорија: БРЕНД: