Аку. дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија1,5Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент30Nm
Број на вртежи650rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетонmm
Макс. дупчење во дрво25mm
Макс. дупчење во метал10mm
Капацитет на стезна главаmm
ТежинаKg
Тежина со батеријаKg
Должинаmm
Висинаmm
Ширинаmm
SKU: BDCDC18-QW Категорија: БРЕНД: