Аку. дупчалка/одвртувач 18V 2.5Ah + куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,499 ден 13,799 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон V
Капацитет на батерија Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент Nm
Број на вртежи rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Капацитет на стезна глава mm
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm
SKU: BCD002ME2K-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

Двобрзинска дупчалка/одвртувач со мотор од 18V и вртежен момент од 40Nm. Mетална стезна глава погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 2 батерии од 2.5Ah, брз 1-часовен полнач и пластичен куфер за транспорт и складирање.