Аку. дупчалка/одвртувач 18V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,699 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија2Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент70Nm
Број на вртежи2000rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетонmm
Макс. дупчење во дрво40mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава13mm
ТежинаKg
Тежина со батеријаKg
Должина174mm
Висина203mm
Ширина67mm
SKU: DCD791D2-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

18V XR Li-Ion компактна дупчалка/одвртувач со 2Ah XR Li-Ion батерии и мотор без четкици за врвна ефикасност. Ултра компактна и лесна што ја прави погодна за многу разновидни примени. 2 механички брзини со комплетно метални преносни запчаници за поголема долготрајност. 15 позиции на подесување на преносот на вртежниот момент за поголема контрола и ефикасност во различни околности. Интелигентен електронски прекинувач за целосна контрола на алатот. Подобрен ергономски дизајн со гумиран ракофат за комфорт и удобност на корисникот. Доаѓа со метален футер од 13mm, 2 батерии од 2Ah, брз универзален полнач, алка за на појас, интегриран магнетен држач за битови и високо квалитетен куфер од серијата TSTAK за безбедно складирање и транспорт на алатот.