Аку. дупчалка/одвртувач 18V 3Ah TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,999 ден 22,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија3Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент65Nm
Број на вртежи1750rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетонmm
Макс. дупчење во дрво30mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава13mm
Тежина1,5Kg
Тежина со батеријаKg
Должина192mm
Висина198mm
Ширина67mm
SKU: DCD777L2T-QW Категорија: БРЕНД: