Аку. дупчалка/одвртувач 18V 5Ah TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

30,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 5 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 70 Nm
Број на вртежи 2000 rpm
Број на удари 34000 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 40 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.7 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 182 mm
Висина 218 mm
Ширина 67 mm
SKU: DCD791P2-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

18V XR Li-Ion компактна дупчалка/одвртувач со 5Ah XR Li-Ion батерии и мотор без четкици за врвна ефикасност. Ултра компактна и лесна што ја прави погодна за многу разновидни примени. 2 механички брзини со комплетно метални преносни запчаници за поголема долготрајност. 15 позиции на подесување на преносот на вртежниот момент за поголема контрола и ефикасност во различни околности. Интелигентен електронски прекинувач за целосна контрола на алатот. Подобрен ергономски дизајн со гумиран ракофат за комфорт и удобност на корисникот. Доаѓа со метален футер од 13mm, 2 батерии од 5Ah, брз универзален полнач, алка за на појас, интегриран магнетен држач за битови и високо квалитетен куфер од серијата TSTAK за безбедно складирање и транспорт на алатот.