Аку. дупчалка/одврт. 1 бат. 14.4V 1.5Ah AUTOSENSE

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

10,299 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 14,4 V
Капацитет на батерија 1,5 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 25 Nm
Број на вртежи 650 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон 10 mm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 1.0-10 mm
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm
SKU: ASD14K-QW Категорија: БРЕНД: