Аку. комбиниран чекан SDS-Plus 18V 2.1J без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,999 ден 27,599 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија/Ah
Ударна енергија2.1J
Број на вртежи1200rpm
Број на удари4500bpm
Макс. дупчење во бетон24mm
Макс. дупчење со крунаmm
Макс. дупчење во дрво26mm
Макс. дупчење во метал13mm
Прифат на стезна главаSds+
Тежина2.5Kg
Тежина со батеријаKg
Должина301mm
Висина202mm
Ширина85mm
SKU: DCH253N-XJ Категорија: БРЕНД: