Аку. комбиниран чекан SDS-Plus 18V 2.6J без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

14,999.00 ден 17,999.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија Ah
Ударна енергија 2.6 J
Број на вртежи 1550 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон 26 mm
Макс. дупчење со круна 50 mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава sds+
Тежина 2.3 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 385 mm
Висина 160 mm
Ширина 85 mm