Аку. комбиниран чекан SDS-Plus 54V 2.8J FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

54,999 ден 71,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18/54V
Капацитет на батерија6Ah
Ударна енергија2.8J
Број на вртежи980rpm
Број на удари4390bpm
Макс. дупчење во бетон28mm
Макс. дупчење со крунаmm
Макс. дупчење во дрво30mm
Макс. дупчење во метал13mm
Прифат на стезна глава
Тежина

3.6

Kg
Тежина со батерија4.65Kg
Должина372mm
Висина245mm
Ширина95mm
SKU: DCH323T2-QW Категорија: БРЕНД: