Аку. комби. чекан SDS-Plus 18V 1.4Ј

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,499 ден 17,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2.5 Ah
Ударна енергија 1.2 J
Број на вртежи 0-6650 rpm
Број на удари 0-1880 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење со круна / mm
Макс. дупчење во дрво 24 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава sds plus
Тежина 3.2 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 373 mm
Висина 282 mm
Ширина / mm
SKU: BCD900E2K-QW Категории: , БРЕНД: