Аку. комби. чекан SDS-Plus 18V 2.1J 24mm BRUSHLESS

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

39,999 ден 55,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија

5

Ah
Ударна енергија2,1J
Број на вртежи1200rpm
Број на удари4500bpm
Макс. дупчење во бетон24mm
Макс. дупчење со крунаmm
Макс. дупчење во дрво26mm
Макс. дупчење во метал13mm
Прифат на стезна глава
Тежина3,1Kg
Тежина со батеријаKg
Должина301mm
Висина202mm
Ширинаmm
SKU: DCH273P2T-QW Категории: , БРЕНД: