Аку. косилка за трева Тример 18V 2Ah 28cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,749 ден 11,099 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 18 V
Ширина на сечење 28 cm
Број на вртежи 5500-7400 rpm
Дијаметар на конец 1.6 mm
Капацитет на садот за трева / L
Телескопска рачка 315 mm
Висина на сечење / mm
Тежина 2.6 Kg
Должина / mm
Висина / mm

Опис

Батерискиот тример доаѓа комплет со полнач и една батерија од 2Ah.