Аку. кружна пила 18V без опрема.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,999 ден 6,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Дијаметар на пилата 140 mm
Прифат на пилата 12.7 mm
Број на вртежи 3700 rpm
Аголно сечење до 45 °
Длабочина на сечење при 90° 43 mm

 

SKU: BDCCS18N-XJ Категории: , БРЕНД: