Аку. кружна пила 18V Brushless 184x16mm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

19,999.00 ден

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батеријаAh
Дијаметар на пилата184mm
Прифат на пилата16mm
Број на вртежи5500rpm
Аголно сечење до57°
Длабочина на сечење при 90°64mm
Длабочина на сечење при 90° со шиниmm
Длабочина на сечење при 45°48mm
Длабочина на сечење при 45° со шиниmm
Тежина3,6Kg
Тежина со батеријаKg
Должина355mm
Висина245mm
Ширинаmm
SKU: DCS570N-XJ Категорија: БРЕНД: