Аку. кружна пила 54mm 18V 165x16mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,999 ден 12,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4,0 Ah
Дијаметар на пилата 165 mm
Прифат на пилата 22.2 mm
Број на вртежи 4000 rpm
Аголно сечење до 50 °
Длабочина на сечење при 90° 54 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини 54 mm
Длабочина на сечење при 45° 13 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини mm
Тежина 3.4 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 340 mm
Висина mm
Ширина mm
SKU: FMC660B-XJ Категорија: БРЕНД: