Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,999 ден 25,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија/Ah
Дијаметар на пилата165mm
Прифат на пилата20mm
Број на вртежи5150rpm
Аголно сечење до50°
Длабочина на сечење при 90°55mm
Длабочина на сечење при 90° со шини42,1mm
Длабочина на сечење при 45°/mm
Длабочина на сечење при 45° со шини/mm
Тежина2.9Kg
Тежина со батерија/Kg
Должина360mm
Висина240mm
Ширина/mm
SKU: DCS391N-XJ Категорија: БРЕНД: