Аку. ламба LED 18V

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,299 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија Ah
Тип на светилка mm
Силина на светлината 120 lumens
Ниво на заштита IP
Аголно сечење до °
Тежина 0.62 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 120 mm
Висина 210 mm
Ширина 80 mm
SKU: FMC705B-XJ Категорија: БРЕНД: