Аку. ножица за трева и жива ограда 7V 1.3Ah 2 in 1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,999 ден 4,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќностW
Должина на ножотcm
Ширина помеѓу забитеmm
Движења на ножот/min
Кочница на ножотsec
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: GSBD700-QW Категорија: БРЕНД: