Аку. ножици за жива ограда 18V 45cm 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,649 ден 11,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 18 V
Должина на ножот 45 cm
Ширина помеѓу забите 18 mm
Движења на ножот 1300 /min
Кочница на ножот 1 sec
Тежина 2.75 Kg
Должина 1020 mm
Висина 260 mm
SKU: GTC18452PC-QW Категории: , БРЕНД:

Опис