Аку. одвртувач за гипс картон 18V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,999.00 ден 29,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија2Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент30Nm
Број на вртежи4400rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетонmm
Макс. дупчење во дрвоmm
Макс. дупчење во металmm
Капацитет на стезна главаmm
Тежина1.08Kg
Тежина со батеријаKg
Должина262mm
Висина203mm
Ширинаmm