Аку. Одвртувач 3.6V 1.5Ah 5.5Nm; со лед лампа

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,499 ден 2,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

НапонV
Капацитет на батеријаAh
Механички брзини
Максимален вртежен моментNm
Број на вртежиrpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетонmm
Макс. дупчење во дрвоmm
Макс. дупчење во металmm
Капацитет на стезна главаmm
ТежинаKg
Тежина со батеријаKg
Должинаmm
Висинаmm
Ширинаmm
SKU: BDCSFL20AT-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

Овој одвртувач со интегрирана ЛЕД светилка е одличен за недостапни и слабо видливи места. Со вртежен момент од 5.5Nm и 180rpm, секоја домашна задача ќе ја завршите брзо и со леснотија. Со едно копче се менува позицијата на одвртувачот во два агли и едено право ниво. ЛЕД светлото ви обозможува работа во темни места а батеријата останува наполнета и до 18 месеци, што значи дека секогаш сте спремни за вашиот следен проект.