Аку. Одвртувач 3.6V 1.5Ah 5.5Nm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,799 ден 3,399 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон3.6V
Капацитет на батерија1.5Ah
Механички брзини1
Максимален вртежен момент5.5Nm
Број на вртежи180rpm
Број на удари/bpm
Макс. дупчење во бетон/mm
Макс. дупчење во дрво/mm
Макс. дупчење во метал/mm
Капацитет на стезна глава6.25mm
ТежинаKg
Тежина со батерија0.64Kg
Должинаmm
Висинаmm
Ширинаmm

Опис

Средете ги работите дома со Li-Ion одвртувачот на BLACK+DECKER. Со вртежен момент од 5.5Nm и 180rpm, секоја домашна задача ќе ја завршите брзо и со леснотија. ЛЕД светлото ви овозможува работа во темни места а батеријата останува наполнета и до 18 месеци, што значи дека секогаш сте спремни за вашиот следен проект. Доаѓа со аголен адаптер за аголно завртување на не достапни места, полнач за батеријата и бит одвртувач H4.