Аку. одвртувач 3.6V 1.5Ah Gyro

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,299 ден 4,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 3.6 V
Капацитет на батерија 1.3 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 4.3 Nm
Број на вртежи 200 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Капацитет на стезна глава 6.25 mm
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm

Опис

Уникатен батериски одвртувач со интегриран жироскоп. Технологија која овозможува со едно копче и со движење на раката во саканата насока да ги регулирате бројот на вртежи и насоката на вртење. Лесно за употреба но моќно. Единствено од Black+Decker.

Може да ве интересира…