Аку. одврт. со телескопски држач 3.6V со битови

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,399 ден 3,399 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 3.6 V
Капацитет на батерија 1.5 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 7.7 Nm
Број на вртежи 180 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Капацитет на стезна глава mm
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm

Може да ве интересира…