Аку. пила Алигатор 430mm 54V 6Ah FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

66,999 ден 87,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон54V
Капацитет на батерија6Ah
Движења во минута3000spm
Висина на движење40mm
Аголно сечење до°
Сечење во дрво доmm
Сечење во метал доmm
Сечење во PVC доmm
Сечење на обоени метали доmm
ТежинаKg
Тежина со батерија6.7Kg
Должина918mm
Висина219mm
Ширинаmm
SKU: DCS397T2-QW Категорија: БРЕНД: