Аку. пиштол за шајки за бетон и метал 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

54,999.00 ден

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батеријаAh
Должина на шајки15-37mm
Дијаметар на шајки2,6-3,7mm
Агол на магацин15º
Капацитет на магацин30
Должина415mm
Висина390mm
Ширина100mm
SKU: DCN890N-XJ Категорија: БРЕНД: