Аку. реципрочна пила 10.8V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

22,199.00 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон10.8V
Капацитет на батерија2Ah
Движења во минута2700spm
Висина на движење14mm
Аголно сечење до°
Сечење во дрво до90mm
Сечење во метал до40mm
Сечење во PVC доmm
Сечење на обоени метали доmm
Тежина1.4Kg
Тежина со батеријаKg
Должина250mm
Висина230mm
Ширинаmm
SKU: DCS310D2-QW Категорија: БРЕНД: