Аку. реципрочна пила 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,999 ден 5,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Движења во минута 0-3000 spm
Висина на движење 22 mm
Аголно сечење до / °
Сечење во дрво до 70 mm
Сечење во метал до 15 mm
Сечење во PVC до / mm
Сечење на обоени метали до / mm
Тежина 1.7 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина / mm
Висина / mm
Ширина / mm
SKU: BDCR18N-XJ Категорија: БРЕНД: