Аку. реципрочна пила 18V 2950rpm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

14,999.00 ден 20,899.00 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батеријаAh
Движења во минута2950spm
Висина на движење

28.6

mm
Аголно сечење до°
Сечење во дрво доmm
Сечење во метал доmm
Сечење во PVC доmm
Сечење на обоени метали доmm
Тежина3.3Kg
Тежина со батеријаKg
Должина425mm
Висина195mm
Ширинаmm
SKU: DCS380N-XJ Категории: , БРЕНД: