Аку. реципрочна пила 18V 4Ah 2950rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

35,999.00 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија4Ah
Движења во минута2950spm
Висина на движење28.6mm
Аголно сечење до°
Сечење во дрво доmm
Сечење во метал доmm
Сечење во PVC доmm
Сечење на обоени метали доmm
Тежина3.3Kg
Тежина со батеријаKg
Должина425mm
Висина195mm
Ширинаmm
SKU: DCS380M2-QW Категорија: БРЕНД: