Аку. убодна пила 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,999 ден 5,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Движења во минута 2500 spm
Висина на движење / mm
Аголно сечење до 45 °
Сечење во дрво до 55 mm
Сечење во метал до 8 mm
Сечење во PVC до 12 mm
Сечење на обоени метали до / mm
Тежина 2.22 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 290 mm
Висина 250 mm
Ширина 100 mm
SKU: BDCJS18N-XJ Категорија: БРЕНД: