Аку. убодна пила 18V 135mm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,999 ден 19,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија/Ah
Движења во минута3000spm
Висина на движење26mm
Аголно сечење до45°
Сечење во дрво до135mm
Сечење во метал до10mm
Сечење во PVC доmm
Сечење на обоени метали до25mm
Тежина2.4Kg
Тежина со батеријаKg
Должина305mm
Висина215mm
Ширинаmm
SKU: DCS331N-XJ Категорија: БРЕНД:

Може да ве интересира…