Аку. ударен одвртувач 18V без опрема 1/4

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

9,999.00 ден 11,999.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 205 Nm
Број на вртежи 3250 rpm
Број на удари 3800 bpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
Тежина 1.0 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 135 mm
Висина 196 mm
Ширина mm