Аку. ударен одвртувач 18V 2Ah 1/4

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

22,999 ден 24,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија2Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент205Nm
Број на вртежи3250rpm
Број на удари3800bpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
Тежина1,0Kg
Тежина со батерија1,5Kg
Должина135mm
Висина196mm
Ширинаmm
SKU: DCF887D2-QW Категорија: БРЕНД: