Аку. ударен одвртувач 18V 447Nm 1/2″ без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,999 ден 19,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батеријаAh
Механички брзини
Максимален вртежен момент447Nm
Број на вртежи2000rpm
Број на удари3100bpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
Тежина1,5Kg
Тежина со батеријаKg
Должина343mm
Висина450mm
Ширина155mm
SKU: DCF894HN-XJ Категории: , БРЕНД: