Аку. ударен одвртувач 18V 4Ah 1/2

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

23,999.00 ден 29,999.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија4Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент203Nm
Број на вртежи2300rpm
Број на удари2700bpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
Тежина1,62Kg
Тежина со батеријаKg
Должина240mm
Висина147mm
Ширинаmm