Аку. ударен одвртувач 18V 5Ah 1/2

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

32,999 ден 42,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија5Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент447Nm
Број на вртежи2000rpm
Број на удари3100bpm
Прифат на алат1/2
Максимална големина на штраф
Тежина1,5Kg
Тежина со батеријаKg
Должина178mm
Висинаmm
Ширинаmm
SKU: DCF894P2-QW Категорија: БРЕНД: