Аку. ударен одвртувач 18V 5Ah 1/2

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

36,999 ден 41,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 5 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 950 Nm
Број на вртежи rpm
Број на удари 2400 bpm
Прифат на алат 1/2
Максимална големина на штраф 20
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 224 mm
Висина 225 mm
Ширина mm
SKU: DCF899P2-QW Категории: , БРЕНД: