Аку. LED ламба 14.4V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

1,999.00 ден 2,999.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон14.4V
Капацитет на батеријаAh
Тип на светилкаmm
Силина на светлината110lumens
Ниво на заштитаIP
Аголно сечење до°
Тежина0.25Kg
Тежина со батеријаKg
Должина115mm
Висина240mm
Ширинаmm