Аку. LED ламба 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,499 ден 4,099 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија Ah
Тип на светилка mm
Силина на светлината 120 lumens
Ниво на заштита IP
Аголно сечење до °
Тежина 0.5 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm
SKU: DCL040-XJ Категории: , БРЕНД: