Аку. LED ламба 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

4,199.00 ден 6,399.00 ден

Нема Залиха

Карактеристики

НапонV
Капацитет на батеријаAh
Тип на светилкаmm
Силина на светлинатаlumens
Ниво на заштитаIP
Аголно сечење до°
ТежинаKg
Тежина со батеријаKg
Должинаmm
Висинаmm
Ширинаmm
SKU: DCL050-XJ Категории: , БРЕНД: