Индустриски фен 1750W 460-600 степени

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,899 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1750W
Работна температура460-600
Проток на воздух570/740l/min
Тежина0.6Kg
SKU: KX1650-QS Категории: , БРЕНД: