Полнач 2A со Батерија 18V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,999 ден

Има Залиха

SKU: BDC2A20-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

Полнач 18V комплет со батерија 18V 2Ah