Верижна пила 2200W 45cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќностW
Должина на мечcm
Проред на заби на ланец
Број на заби на ланецот
Брзина на вртење на ланецотm/s m²
Капацитет на сечење доcm
Број на вртежиrpm
Аголно сечење до°
Длабочина на сечење при 90°mm
Длабочина на сечење при 90° со шиниmm
Длабочина на сечење при 45°mm
Длабочина на сечење при 45° со шиниmm
Капацитет на уљеml
Автоматско подмачкување
Кочница на ланецот
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: CS2245-QS Категорија: БРЕНД: