Верижна пила Alligator 550W 10cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,999 ден 10,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 550 W
Должина на меч 10 cm
Проред на заби на ланец 1/4
Број на заби на ланецот 42
Брзина на вртење на ланецот m/s m²
Капацитет на сечење до 10 cm
Број на вртежи rpm
Аголно сечење до °
Длабочина на сечење при 90° mm
Длабочина на сечење при 90° со шини mm
Длабочина на сечење при 45° mm
Длабочина на сечење при 45° со шини mm
Капацитет на уље ml
Автоматско подмачкување да
Кочница на ланецот да
Тежина 3 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: GK1000-QS Категории: , БРЕНД: