Вибрациска брусилка 220W 114x114mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,999 ден 4,199 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 220 W
Број на вртежи 16000 rpm
Димензии на плочата 113.5×109 mm
Димензии на хартијата 114×114 mm
Ексцентар 0.8 mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm