Вибрациска брусилка 220W 114x114mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,499 ден 4,799 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност220W
Број на вртежи16000rpm
Димензии на плочата112×108mm
Димензии на хартијата114×114mm
Ексцентар1mm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm