Вибрациска брусилка 270W 92X191mm DUOSAND

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,799 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 270 W
Број на вртежи 5000-13000 rpm
Димензии на плочата 90-187 mm
Димензии на хартијата 92-191 mm
Ексцентар 1 mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: KA330E-QS Категорија: БРЕНД: